خودتان قضاوت كنيد!

آوریل 12th, 2014

    اين روزها به هر سايت خبري كه سر ميزني  با سيل انبوه  خبر در مورد ثبت نام  يارانه  و انصراف و چه كسي بگيره و چه كسي نگيره مواجه مي شويد!

من هم كه ديونه خواندن اينگونه مطالب ( البته قسمت نظرات ) هستم و مي بيني ساعت ها دارم بد و بيرايي كه مردم نوشتن را مي خوانم . اين درد نامه نوشته يكي از هموطنان مان هست كه دريكي از سايت هاي خبري نوشته بود:

02

با سلام و عرض ادب
غرض از نوشتن این نظر توهین به کسی نمی باشد. فقط به عنوان یک فرد ایرانی از اقدام دولت بابت روش کار گلایه مندم.
حقیر با پنج بار مجروحیت و 35 درصد جانبازی و حضور بیش از 50 ماه در جبهه به علت مصرف دارو و شدت عارضه مجروحیتم از سال 87 هیچگونه فعالیت اقتصادی نداشته ام و تا نزدیک به سه سال قبل مستاجر بوده ام تا اینکه با کمک برادر و خانواده ام و گرفتن وام مسکن موفق به خرید یک زیر زمین مسکونی شدم. اکنون دو سال و اندی می باشد که در دولت دهم و یازدهم هر سال بابت یارانه دچار استرس های شدیدی که به علت مشکلات اعصاب وروان برایم نوعی سم است می گردم. یک روز در دولت دهم پیامک می زنند که بیا از دریافت یارانه انصراف بده، یک روز در دولت دهم یارانه نان می دهند اما شامل من نمی شود، یک روز در دولت یازدهم کمک معیشتی می دهند به من تعلق نمی گیرد و حال هروز با ترفندهای مختلف و در واقع با تهدید و ارعاب تقاضای انصراف از دریافت یارانه را می دهند. به چه کس قسم بخورم که تنها درآمد من همان مبلغ 654000 تومان مستمری که از بنیاد دریافت می کنم و البته پس از کسورات به مبلغ 445000 تومان می رسد البته بدون اقساط وام مسکن می باشد. به خدا قسم چند سال است خجالت زده همسر و فرزندم شده ام که می گویند ما را به پا بوسی امام رضا که در وطن خودمان می باشد ببر ولی در توانم نیست. از اصل قضیه غافل نشویم غرض این است اکنون بخاطر مسئله یارانه حقیر یک ماه است که بخاطر ترس از قطع آن در استرس شدیدی بسر می برم و حقیقتا از مسئولین هدفمندی اعتماد ندارم چون وقتی می بینم یارانه نان و سبد کالا شامل من نشد ولی یکی از دوستان که خدا شاهد است بیش از شش کامیون شریک است و زمین کشاورزی و تلمبه آب دارد و بازنشسته یکی از ادارات هم می باشد به او تعلق گرفت چطور بی خیال باشم. چرا راست و حسینی مشخص نمی کنند که مثلا به کسانی که تحت پوشش کمیته امداد و یا بهزیستی هستند تعلق می گیرد تا خیال همه راحت شود. اکنون که این مطلب را می نویسم نزدیک به سه ماه است در سایت ریاست محترم جمهور درخواست دلیل اینکه چرا سبد کالا شامل من نمی شود را جویا شده ام ولی همواره می نویسد در حال پیگیری می باشیم. وقتی که نزدیک به سه ماه است نتوانسته اند جواب مرا بدهند چگونه می خواهند جواب یک ملت را بدهند. و در آخر شاید دولت محترم فکر می کند مستمری که به من می دهند همان یا رانه است! اگر من از دولت بخواهم که از پنج بار مجروحیتم فقط یکی که مشکل اعصاب و روان است را برایم حل کند من هم نه مستمری می خواهم و نه یارانه و در عوض دولت فقط این مشکل را که از سال 65 با من است حل کند بسیار ممنون می باشم.
حميد   17:08 شنبه 23 فروردین 1393

ارسال شده در دسته‌بندی نشده | نظرات (0)

نظرات بسته شده است.